Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Hogyan léphetnek túl rajta ha mindenki ezen van?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon kellemetlen helyzetbe hozott. Első fiú volt az életemben, semmi tapasztalat, naiv voltam és persze hogy kihasználta. Elkövettem egy nagy hibát (nem lefekudtem vele, hanem más). Utólag nagyon bánom. Mindenkinek elmondta és mikor megyek a suliban a hátam mögött kinevetnek, nagyon le tudja húzni a hangulatom.
2016. jún. 15. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem volt semmi akkor nincs semmi amiért szégyenkez
2016. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már mindegy. Egyszerűen próbáld figyelmen kívül hagyni, mintha nem is létezne ez a dolog. Ezen csak az idő fog segíteni. Hidd el, el fogják felejteni hamarosan, és nem leszel téma. Addig kitartás! :)
2016. jún. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Privátba leírnád mi volt a nagy hiba?

18L

2016. jún. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom kényeztette a szájával oda lent :O

17F

2016. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!