Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmeselnetek h jottetek ossze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmeselnetek h jottetek ossze a baratoddal/baratnoddel?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok kinel h volt :)
2017. márc. 17. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell,hogy mi 1 helyen lakunk/laktunk is mindig..max buszmegállóba láttuk egymást. Facebookon ismerősök voltunk mert 1 helyen lakunk itt mindenki ismer szinte mindenkit,még ha csak látásból is!

Na de szóval,úgy ismerkedtünk meg jobban, h nekem volt pasim (srác szerint együtt voltunk,szerintem nem)..és kiírtam valamit facebook-ra a párom meg hozzászólt! Akkor volt még msn-en,ott beszéltünk...exemet is lekoptatta ő is meg a szüleim/családom is!

Első beszélgetés után 10 nappal találkoztunk,utána minden nap,és első tali után 10 nappal összejöttünk,azóta is együtt vagyunk lassan 5 éve

2017. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Chaten beszélgettünk, és a következő héten költözött ki 1000km-re.

Fél évet szinte folyamat végigbeszéltünk, aztán találkoztunk.

Az első randit mégegy követte és mégegy (itt lefeküdtünk), aztán ő utazott vissza.

Ezután is folyamatosan chateltünk, este videohívás, és havonta hol ő ment, hol én jöttem 7-8 napokra (a munka engedte), de azt tudtuk, hogy nem csinálhatjuk örökké, mert abba belebolondulunk, így öt hónap múlva kiköltöztem hozzá, és azóta is együtt élünk.

2017. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!