Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Előfordulhat, hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egy fiú azt mondja februárban, hogy nem tetszem neki, de márciusban megváltozik a véleménye?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki azt mondta a múlt hónapban,hogy nem tetszem neki,de mostanában egyre többet beszélünk,néha azt veszem észre,hogy szokott bámulni ,elveszi a cuccaimat és magánál tartja ,mondván:Szerezzem vissza.Kedvesebb is lett velem és a múltkor ,amikor a haverja mondta neki ,hogy megdob engem labdával azt válaszolta neki ,hogy nem fogod. Várom a válaszaitokat!

2017. márc. 17. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy a véleménye meg változott. Ez alapján nagyon valószínű de lehet hogy nem. Amúgy teljesen lehetséges.
2017. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ezt neked mondta a szemedbe? Vagy másodkézből származó info?
2017. márc. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A haverjának mondta
2017. márc. 21. 20:00
 4/7 anonim válasza:
A haver meg neked? Csak mert lehet kavaras van am, en mar jartam ugy, hogy a nekem tetszo srac haverja azt kamuzta, hogy a srac egyenesen utal, holott a srac belem volt esve teljesen, es a kedves haverja feltekenysegbol megprobalt szart keverni. Na ez mi? :D Utana amugy ossze is jottunk. Meg az is elofordulhat, hogy a fiu a haverja elott szegyellte valami miatt, hogy tetszel neki. Valoszinuleg amugy tudja, hogy neked o bejon, igy vard ki mit lep, de ne eroltesd. Ha tenyleg nem tetszel neki, akkor elobb-utobb ugyis kiderul.
2017. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hallottam ahogy mondja a haverjának,hogy a suliból senki nem tetszik neki,de egy párszor az alakomat is dícsérte másoknak meg stb..úgyhogy lehet tényleg szégyenli..
2017. márc. 27. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem merte kimutatni de azért csak vigyázz vele
2018. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam 1 lánnyal csak annyi külömséggel hogy több idő telt el és ahogy jobban kezdtem megismerni úgy változott a véleményem is és azzal a lánnyal már 9 hónapja járok ugyhogy persze lehetséges
2018. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!