Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az oka, ha ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha ennyire megváltozik egy fiú viselkedése? Nagyon elrontottam a dolgot, vagy még menthető?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves, helyes, fiú, akit ismerek már pár éve,egy általánosba jártunk, de többnyire csak az utcán futunk össze, egy gyors szia aztán megyünk tovább. De a múltkori alkalommal, odajött hozzám a buszom és egy hatalmas mosollyal köszönt, felcsillant a szeme, aztán jó pár másodpercig a szemembe nézett, mintha még várna tőlem valamit és végül továbbment. Először azt hittem hogy csak beképzeltem magamnak de aztán a többiek kérdezgették, hogy ez most mi volt?, mi van velünk? stb.

A legközelebbi találkozáskor, ugyan az a hatalmas mosoly (ami egyáltalán nem jellemző rá), de annyira zavarba jöttem, hogy elfordítottam a fejem, mintha nem vettem volna észre.

Azóta nem köszön ha találkozunk, de ha mégis akkor mindenhova néz csak a szemembe ne kelljen.

Szerintetek is elrontottam? Egyáltalán volt bármi is amit el lehet rontani?



2015. szept. 20. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdemënyezett, te meg elutasítottad.


Most neked kell odamenned, mosolyogni, köszönni, kezdemënyezni!

2015. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy ilyen VÉLETLEN visszautasítással megbánthattam annyira, hogy ne érdekelje a közeledésem?
2015. szept. 20. 16:00
 3/3 anonim válasza:
menj már oda hozzzá:))
2015. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!