Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam vele hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele hogy többet szeretnék mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, de nem tudom hogy én is tetszem-e neki. Párszor beszéltünk már élőben is, meg kétszer facebookon. Mindkét alkalommal én írtam rá a fiúra, viszont amikor volt egy kis szünet a beszélgetésben kérdezett vagy mondott valamit, mintha nem akarta volna hogy vége legyen a beszélgetésnek.

A problémám az lenne hogy élőben félek, nagyon zavarban vagyok, sokszor rá se merek nézni, de amikor köszönök neki akkor mosolyog és úgy köszön vissza. De nem ír soha meg semmi, pedig a barátnőim szerint tetszem neki, és én is így gondoltam viszont akkor miért nem csinál semmit? Nekem kellene tennem valamit ez ügyben, hogy egyértelmű legyen neki a dolog? Arra is gondoltam hogy írok neki többször, vagy elhívom valahova, pl holnap lesz a születésnapja és írnék neki ez miatt, jó ötlet? Vagy most mit tegyek? Tanácstalan vagyok:'/


2017. márc. 17. 19:07
 1/1 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, csak én nem tetszem neki :/ De ugyan ez.. Szerintem jó ötlet ha írsz neki szülinapjára. Esetleg vehetsz neki csokit vagy egy kis apróságot is neki. Ez is egy kis jelzés h figyelsz rá. Vagy próbálj meg vele szemezgetni. Keresed a tekintetét... Akár ezt is veheti egy kis jelzésnek. Több most sajnos nem jut eszembe :)
2017. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!