Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még remény?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény?

Figyelt kérdés

14/L

Egy éve, szerelmes voltam valakibe, aki viszont szeretett. De sajnos vége lett tavaly tavasszal, mert már nem tetszettem neki. Kicsit öszsekaptunk és nem is beszéltünk. Egész nyáron szerettem volna elfelejteni és túllépni rajta de nem sikerült teljesen. Ősszel újra beleszerettem és de nem viszonozta és nem is mondtam el neki. Most újra beleszerettem (bocsi ha ez így nagyon furán hangzik, élőben sokkal kevésbé gáz/fura) és nagyon de nagyon szeretném ha együtt lennénk. Megpróbálok mindig pozitív maradni és reménykedni, hogy még lehet ebből valami (jelenleg nem valami sokat beszélünk csak néha), de van h elhagy a remény és a padlóra kerülök mert nagyon elszomorodom. Esetleg ha valaki tudna egy jó tanácsot adni, hogy hogyan tudnék vele újra kapcsolatba lépni és közelebb kerülni hozzá az kérlek írjon. :) (És légyszi ne olyat, hogy beszélgess vele, mert azzal én is tisztában vagyok)



2017. márc. 17. 21:50
 1/5 anonim válasza:
Hát ami biztos, hogy ha te szerzed meg őt és nem ő téged, akkor a kapcsolatban ő nem lesz majd olyan aktív, szóval lehet, hogyha ő nem kezdeményez és nem jöttök össze újra, akkor jobb is így. Sok fiú van még a világon, hagyd, hogy rádtaláljanak. Ettől függetlenül, lehet, hogy még van esély, csak idő kérdése...
2017. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Tudom, egy 14 éves szájából gyerekesen és komolytalanul hangzik, de nekem ő kell! A teljes fiúideálomat megtestesíti és nagyon szeretem. (És nem csak a külseje miatt)

2017. márc. 17. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Istenem nekem is van alias volt egy lány aki teljes mértékben tetszett, de ha még össze is jöttünk volna akkor se lett volna semmi. Én szerettem volna, de ha ő nem akkor ennek mi értelme? Meg teszel érte mindent azt ő meg le se szar? És az, hogy te azt mondod ez nem csak egy gyerek szerelem akkor elkell szomorítanom téged, mert ez bizony az. Majd egyszer tényleg eljön az aki nagyon szeret és te is őt. Örülj neki, hogy nem úgy szakítottatok amikor már együtt voltatok egy-két évet. Ezt túl lehet élni. Ha tudni szeretnéd nekem a volt "szerelmem" most az egyik legjobb haverommal beszélget... ha én ezt kibírom akkor te se fogsz belehalni..
2017. márc. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet
2017. márc. 18. 13:39
 5/5 anonim válasza:

Ugyan igy vagyok en is! 14/L

Csak velem kozbe 3-4-szer jatszadozott is😳👆🏽

Most is mikor talalkozunk folyamatosan nez!


Probalj massal lenni, olyan fiuval aki segit elterelni a gondolataid, hidd el ez segiteni fog! Hiaba o kell, nekem is o kellene, de igy hogy van valaki akivel elvagyok es fiu, mar nem gondolok ra csak neha eszembe jut

Kitartast❤

2017. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!