Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A volt barátomat még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátomat még mindig szeretem, annak ellenére, hogy én dobtam őt. Honnan tudhatom, hogy esetleg még van remény, ő is szeret? Esetleg mit lehet tenni, hogy valahogy visszahódítsam?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2017. jan. 17. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért dobja el valaki a párját, ha aztán mégis vissza akarja nyalni magát? Ezt soha nem értettem. Gondolom megvolt az oka, miért dobtad, valami vele kapcsolatban, amit nem tudnál elviselni tovább. Most mégis el tudnád viselni?

Nem tudom, hogy őt mennyire törte meg az, hogy dobtad, de szerintem benne van a pakliban, hogy nem fog újra összejönni veled, hiszen lehet, megint dobni fogod. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2017. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ami nemmegy azt nem kell erőltetni...ilyen és hasonló dumák miattjellegtelenek az emberek. Nincs bennük igény a tartalomra az értékekre...semmivel nem vesződni csak rohanni venni a következőt.

Ha a gyerekednek is ezt tanácsolnád mikor járni tanul akkor sose tanulna meg...

Emberek vagyunk hibázunk. Nem arra gondolok, megcsalt, vagy olyan tulajdonsága volt ami végett elviselhetetlen. Egy jó kapcsolat alapja a párbeszéd. Hogy megbeszélitek ki mit szeretne. Aztán a feleken múlik ezt meg tudja e adni vagy sem...

2017. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pl a mai napig arra várok, hogy hátha meggondolja magát a lány, és újra akarná kezdeni. Nem én vetettem véget, nem is az én hibámból, így én ittam a levét.

18/F

2017. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!