Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme reménykednem/küzde...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymusina kérdése:

Van értelme reménykednem/küzdenem egy olyan lányért aki bár kapcsolatban van, mégis vegyes jeleket küld felém? Hozzá teszem panaszkodik a partnerével kapcsolatban, és velem jobban szórakozik elmondása szerint.

Figyelt kérdés

Igen annyira kétségbe estem hogy innen kérek tanácsot.

Kérlek akkor írj ha nem kekeckedni akarsz



2017. jan. 12. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze! Próbáld meg
2017. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy a lány tapasztalatlan és nem tudja hogyan lereagálni. Lehet, hogy helyesnek tart, meg van amiben te jobb vagy mint a barátja...de akkor is barátja van. Szerintem hagyd.
2017. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a lány oldaláról szemszögéből irnék neked.

Szerintem ha jól elvagytok akkor nem hinném, hogy hagyni kéne csak azért mert barátja van. Viszont próbálj inkább csak barátkozni vele. Tudom ez így nehéz kehet. De ha továbbra is kapcsolatban akarsz vele állni akkor ez van. Álj az egészhez lazán. Valószinűleg a lány azért küld jeleket mert maga is bizonytalan.


Pl ha nekem most nem lenne barátom simán össze jönnék egy másik srácal akit megismertem és iszonyat jól elvagyunk meg minden de mivel van barátom akivel azt nem tehetem meg, hogy csak úgy eldobom mert amúgy minden rendben köztünk, nem jöhetek össze vele.

Csak az a pici plusz hiányzik amit megláttam a másik srácban.

És attól még, hogy nem tudok összejönni ezzel a sráccal, barátkozni simán barátkoznék tovább. Tök szar érzés lenne emiatt elveszíteni.

2017. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!