Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú Tomi. Ő 8.-os régebben nagyob sokat beszélgettünk szivezgettünk egymással de neki lett egy barátnője és féltékeny lett ezért már 2 hónapja nem beszélek Tomival. De neki az évfolyamtársa Máté nagyon megtetszett. Sokat szoktam nézni őt és néha látom hogy ő is néz engem pl.összevont tesin is és kint az udvaron is amikor az iskolával gyakoroltunk egy táncot. Helyes fiú és az iskola menői közé tartozik. Érezhet irántam valamit?

2017. márc. 18. 16:40
 1/4 A kérdező kommentje:
És nem olyan lenézően néz. Egyébként ő 14F én pedig 13L
2017. márc. 18. 16:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd ha érez,akkor egyértelműbb jeleket ad :)

19/L

2017. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki sokáig néz, egyértelmű, hogy egy idő után te is elkezded nézni, mert fogalmad sincs mégis miért bámul folyamatosan.
2017. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem
2017. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!