Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiúnak tetszettem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak tetszettem vagy szerelmes volt belém akkor pár év találkozás után még érezhet ugyanugy irántam?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
ja
2014. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 év találkozás után?
2014. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:
100%

a, teljesen elmúlt

b, a kút mélyén van de még előtörhet

c, még mindig


d, az a, b, és c, nagyon sokmindentől függhet.

2014. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért teljesen ugyanúgy nem. Főleg ha nem tartottátok egyáltalán a kapcsolatot, mert rövidebb idő alatt is kiszerethet belőled. Ha meg évekről beszélünk végképp. De semmise lehetetlen. Érezhet ugyanúgy is.
2014. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meglehet, de ha pár évig nem találkoztatok akkor jó eséllyel az idő már 'kigyógyította' ezt belőle :D Pontosabban mennyi az a pár év?
2014. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 év..
2014. aug. 17. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez olyan volt, hogy nem éreztem ugyanazt, DE mikor mikor megláttam eszembe jutottak a érzések régről. Ez végül is egy pozitív dolog volt, mert rájöttem milyen bolond is voltam akkor..vissza tekintve nem is értem mit szerettem benne. :)
2014. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy miért kérdezed? Mert ha esetleg azért kérdezed hogy neked most ő tetszik akkor biztosan fel tudod eleveníteni benne azokat az érzéseket :D
2014. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!