Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ismerkedni szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ismerkedni szeretett volna?

Figyelt kérdés

Egy fiúval egyszer egy csapatban voltunk,de közvetlenül csak 1-2 mondatot beszéltünk. Kis idő elteltével,mikor először ránéztem,nem köszönt,mikor elsétáltam előtte,végig őt néztem,és aztán hátra is fotdultam,és láttam,hogy ő is néz. Utána a lépcsőfordulónál volt egy olyan alkalom,ahol kb. kettesben tudtunk lenni,ott rám is köszönt.Azóta egyszer oda is jött,csak sajnos hamar el kellett mennie. Azóta nem nagyon volt így alkalmunk kettesben lenni,de akárhányszor meglát,még távolról is köszön,közben mosolyog,ami szinte már nevetésnek is vehető.

Szerintetek? Bejövök neki?

15/L


2017. márc. 19. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem mindenképpen tetszel a srácnak:)

Ha neked is bejön akkor próbálj vele valahogy beszélgetni, több időt tölteni, hátha alakul valami :)

2017. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!