Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy belém szeretett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy belém szeretett?

Figyelt kérdés

8.osok vagyunk

Régen tetszett, ezt ölelésben nyilvánítottam meg, soha nem tudta meg

Azóta (2éve) ugyanúgy ölelgetjük egymást, régebben majdnem mindig én mentem hozzá

Már egy ideje csak ő jön, hogy öleljem meg, ma meg is puszilt, az ölelés után

Annyira fura volt...úgyérzem...tetszik...

Meg sosem köszönt el, ha ment haza, de ma barátnőmmel ültem a padon, ő odajött hozzám(eleve nem is ott volt, tehát csak hozzám jött)megölelt és mondta hogy indulnia kell a buszhoz és csak tőlem köszönt el(mert mellettem volt a barátnőm is)

Tehááát...lehetséges?


2017. márc. 17. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges de ne vegyél rá mérget. A barátnődet ismeri?
2017. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehetséges. De ne éld bele nagyon magad mert nagyon nagyot tudsz zuhanni... Lehet ,hogy csak ki akar használni, most hogy idősebbek vagytok. A 13-14 éves fiúk ilyenkor mindig csak a szexre mennek.. pedig ilyenkor még nagyon fiatalok és nem kellene ezt csinálniuk. Szóval ne nagyon éld még bele magad. Majd ha ad több "jelet", leírhatnád.
2017. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, osztálytarsam(egy osztályba jarunk a fiúval is)
2017. márc. 17. 16:25
 4/5 A kérdező kommentje:

Amúgy ő nem ilyen

Ha meg igen, akkor cseszheti

2017. márc. 17. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet. De neked kell látnod, hogy megváltozott e, de ez ki fog derülni. Idővel
2017. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!