Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti szakitanátok ezek után a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanátok ezek után a barátotokkal?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg hogy kb fel evvel ezelott megcsalt és nagyon mérges lettem.+mostanában nagyon bunkó velem. Beszelgetunk es latszik rajta hogy leszarja amit mondok meg ha kedves akarpk lenni es rairok hogy -hallod nagyon szeretlek- akkor irja hogy ja hallom meg ilyenek. 15 eves vagxok o 16
2017. márc. 19. 15:53
 1/9 anonim válasza:
Igen.
2017. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mert barátnőm van.
2017. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Adelll ***** válasza:
81%
Egyertelmuen.elosszor meg lehet probalni h beszelsz vele..dee latszik h neked ez sokkal fontosabb mint neki
2017. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam és nem tudom hogy csinálja de mindig én jövök ki belőle szarul. Gondolom mindig én ,,engedek'' a vitákban mert nekem fontosabb vagy ő nem hiszi hogy szakitanék vele.és nekem ö az első barátom es (tenyleg nem nagykepusegbol) orulhetne hogy ilyen barstnoje van. Dolgoztam ilyen modellszerusegnel mert anyukam ott sminkes es beajanlott es felvettek +elvileg szep is vagyok en ezt igyagamrol nem tudom megallapitani de sokan ,,udvarolnak nekem'' en megis ot szeretem😔
2017. márc. 19. 16:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy modell is lehet nrm szep .. Attol fugg milyen modell de mindegy + hogy a kepeit hol jelentetik meg már ha megjelentetik, de en ismertem modellt aki szamomra nrm is volt szep szoval ne ezzel vedd magad...

Minek kerdezed meg ha tudod hogy nem fozod kidobni de konolyan?? Hogy itt a sok hulye sajnaltasson meg gyozkodjon teged mi, ha nem akarod megtenni akkor ugyse fogod megtenni akarmit mondanak az itt lévők.

2017. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagynám ott a p*ic*sába. Gyere össze mással hagy egye az irigység azt majd rájön hogy mit veszített. De te is hülywvagy hogy ezek után még szóba állsz vele.
2017. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 nem ezzel vedemagam es nem azert kerdeztem ;) Tudod kiváncsi lennék más ember véleményére amit normálisan tud közölni. Nem arra hogy aki nagyon unja az életét és azzal szórakozik hogy szól be tizenéveseknek szól be mit gondol.
2017. márc. 19. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azonnal szakítanék.
2017. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!