Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szakítanátok a barátotokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a barátotokkal, ha kiderülne, hogy még a kapcsolatotok elején azt mondta rólatok a haverjának, hogy " Egy patronos lesz"?

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Férfi szemmel mondom, hogy ilyet akkor sem szabad kijelenteni, ha úgy is gondolja.
2015. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Férfiként csak fordítva tudom elképzelni a szitut. Én nem szakítanék emiatt a barátnőmmel. Nem mindegy, hogy mit mondott hónapokkal/évekkel ezelőtt, ha egyszer azóta is jól megvagyunk és szeretjük egymást? Egy kapcsolat elején még nem feltétlenül tervez mindenki egyből hosszútávra. Nem esne jól, ha hónapok/évek múltán erre fény derülne, persze... de nem menne rá a kapcsolatunk.
2015. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék ki árulta el neked hogy ezzel aláássa a kapcsolatotokat.


Én nem szakítanék egyébként.

2015. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha azt szeretnéd,hogy beigazolódjon :D ... hajrá!
2015. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És mindez hányadik "patron" után jutott a tudomásodra?

Tehát szerinted az ok a szakításra, ha a pasid eredetileg nem tervezett hosszútávra kapcsolatot veled, de időközben megváltozott a véleménye és beléd szeretett? Már ha igaz egyáltalán amit hallottál a korábbi kijelentéséről...

2015. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem. Amikor találkoztam a barátommal, aki mostanra a férjem, mind a ketten eléggé illuminált állapotban szórakoztunk a barátainkkal egy buliban. Az első gondolatom az volt vele és a haverjaival kapcsolatosan, hogy "pár részeghülye csorgatja ránk a nyálát" és még véletlenül se gondoltam, hogy esetleg a buliból a leendő férjemmel megyek haza.

Rólad mondta ezt a barátod és nagyon zavar?

2015. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szakítanék. Én is mondtam hülyeséget a barátnőmnek az elején de azóta gyökeresen mást gondolok már ;)

29/N

2015. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

" És mindez hányadik "patron" után jutott a tudomásodra?

Tehát szerinted az ok a szakításra, ha a pasid eredetileg nem tervezett hosszútávra kapcsolatot veled, de időközben megváltozott a véleménye és beléd szeretett? Már ha igaz egyáltalán amit hallottál a korábbi kijelentéséről... "


1. Nincs barátom. 2. Sosem mondtam, hogy ez ok a szakításra. 3. Nem hallottam senkitől ilyet, egyszerűen feltettem egy kérdést, mert arra való ez az oldal... :) Kíváncsiságból...elnézést.

2015. dec. 15. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!