Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti szakítanátok a barátotokkal...

Ti szakítanátok a barátotokkal ezért?

Figyelt kérdés
az előbb kaptam levelet egyik lány barátjától, amiben azt írja, hogy mikor ölelik egymást az én barátommal, akkor szívéhez húzza őt, meg a szeretet karjaival ölelik egymást sokszor órákig, és olyat kapott az én barátomtól, hogy szeretlek és ez nem fog változni, a szívemben leszel mindörökké.... szerintetek hagyjam ott?? csak a szex miatt kellek neki?
2015. jún. 13. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Nyomjátok hármasban!
2015. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod, hogy nem csak rosszat akar a lány? Kérdezz rá a barátodnál.
2015. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
ÉN szakítanék veled ilyen borzasztó fogalmazási készséggel.
2015. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehát a lány NEKED küldött levelet, amiben ilyeneket állít, és neked meg sem fordul a fejedben, hogy csak össze akar titeket ugrasztani? Gondolj bele, miért írt neked ilyeneket ez a lány, mi volt a szándéka ezzel?


Nem csak annyit írt, figyelj, a barátod levelet küldött nekem, ami még lehetne figyelmeztetés vagy jó szándékú gesztus. Ez a lány kölcsönöst ír, bensőséges ölelkezéseket ecsetel, a szeretet karjaival, meghitten. Ez így śzarkavarás.

2015. jún. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!