Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Lehet hogy már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet hogy már nincs esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy suliba járok (én 8. A fiú 7.osztályos)

Igazából csak nyáron ismerkedtünk össze egyhetes táborban akkor sètálgattunk este meg egész nap együtt voltunk szinte és szerelmet is vallott de nem vettem komolyan, mert már a barátnőimmel is kikezdett volna. Én elutasítottam. A suliba még próbálkozott de leráztam. Akkor hamar túl lépett rajtam amit nem is bántam...Mostmár úgy érzem hogy lehet hogy szerelmes lettem belé ,de az agyam az még mindig tiltja...


2017. márc. 19. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy belé szerelmes, max féltékeny, hogy valaki szerelmet vallott neked, majd az elutasításod után továbblépet. Tedd meg te is.
2017. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehetséges...köszönöm ment a zöld!:)
2017. márc. 19. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!