Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Viszonzatlan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Viszonzatlan szerelem.

Figyelt kérdés

Beleszerettem az egyik barátomba. De ő nem érez irántam semmit. Sokat beszélünk, hülyülünk de tudom hogy ő nem akar többet. Mindig rá gondolok és amikor látom hogy másokkal kavar az nagyon rossz érzés. Próbáltam kerülni, de mivel barátok vagyunk mindig közeledik és beszélgetünk, így pedig nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?


17/f



2017. márc. 20. 20:00
 1/2 kicsitocsi válasza:
2 választásod van. Vagy éled azt az utat, amelyiken maradsz annál az embernél akibe szerelmes vagy, vagy pedig próbálsz más lányokhoz közeledni. Én 2 évig voltam belebolondulva egy lányba, és valaki mást megismertem, és ő húzott ki ebből, és ő szintén lány. Most ez úgy hat, mintha egyikből a másikba estem volna, de hidd el, sokkal felszabadultabb lettem. Remélem segítettem ;)
2017. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben járok már 7-éve és nem tudok kiszeretni belőle és nekem is szarul esik.Én azt csinálom hogy mindig amikor hozzám szól próbálok egy szavas mondatokkal válaszolni és közben nem rá nézni így kerülöm vele a párbeszédeket és próbálom kerülni hogy ne lássam sűrűn.Ez többé kevésbé beválik.Sok,szerencsét és kitartást
2017. márc. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!