Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok két fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok két fiúba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik fiút régebb óta kedvelem, a másikra csak barátként tekintettem eddig. Nemrég mindkettőbe beleszerettem (mindkettő az osztálytársam és ugyanakkor születtek:D) Akire barátként tekintettem, pénteken kedveltem "úgy" meg. Tegnap meg rájöttem hogy szeretem őt, mikor átmentem hozzá egy félreértős veszekedés miatt. (A volt barátnője és egyben az én barátnőm is, hazudott mindkettőnknek hogy kibeszéltük egymást) Azóta furán gondolok rá, nem úgy mint régen... Szeretném? De ha igen, mit tegyek, az első fiúnál semmi esélyem, a másiknál lenne (és jobban szeretem őt), csak ott van egy másik barátnőm aki halálosan szereti őt, de rá nem vagyok féltékeny, a srác elmondta hogy nincs nála esélye, de nem akarom a barátnőmet megbántani. 13/l

2017. márc. 21. 19:19
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha ez csak egy "fellángolás"?
2017. márc. 21. 19:28
 2/5 anonim válasza:

Az faca!, erre inkább ne itt keresd a választ szerintem.:-) Kérdezd meg valamelyik barátnőd,aki nincs benne a "buliban",de ismeri őket,ne ilyen vadidegeneket mint én. :D

+10/F

2017. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, nézd meg az Alkonyatot. :D Az is ezt a kérdést dolgozzák fel jó hosszan, ha az emberek közötti kapcsolatok felől közelítünk. :D
2017. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Biztos hogy ez fellángolás... az élet örök igazsága:ha két embert szeretsz egyiket sem szereted szívből.


A nagybetűs szerelemnél nem lesz kérdés csak a bizonyosság.

2017. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi mindenkinek:D
2017. márc. 22. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!