Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretem és reménykedek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem és reménykedek még, ha tudom, úgysem lesz köztünk semmi sem?

Figyelt kérdés
Miért nem tudok elfelejteni egy olyan lányt, aki játszott velem és átvert? Miért ragaszkodom hozzá annak ellenére, hogy egy párszor majdnem sikerült elfelejtenem, de valamiért mégsem jött össze azokkal a lányokkal semmi sem és egyből visszatérek hozzá?

2017. márc. 21. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Hogyan vert át? Kicsit több infó kéne. Ha gondolod privátban is leírhatod. Mit takar a játszott veled?
2017. márc. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyenge vagy, vágysz egy ölelésre, elhiszem jól esne, de ne , ne , ne!!!

Nem éri meg a faszkodást.

22 éves koromra jöttem rá, hülyeség futni egy lány után, nem éri meg, ha nem tart rád igényt, mert ha tartana , nem ver át...

Legyen már benned annyi önbecsülés, hogy nem alázkodsz meg könyörgöm, TE VAGY A FÉRFI!!! Legyen benned ennyi tartás bazzzzz-dmeg!!!!

Lehet hónapokig nem ölel majd senki, de hidd el, jobb így, légy erős. Mert aki lepény, azt az élet megrágja és kiköpi darabokban... Ilyen ez a világ...

2017. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1. kommentelőnek: elhitette velem azt, hogy szeret, majd mindig mindenre keresett egy kifogást, énrám mindig számíthatott, de amikor énnekem lett volna szükségem rá, akkor meg még csak nem is írt vissza. Röviden és tömören ennyi.

Kedves #2. kommentelő! Köszönöm és igazad van teljes mértékben. Nemrég volt az, hogy az egyik csajról, aki tetszett nekem, kiderült, hogy egy nagyképű klikk tagja és egyik haveromat semmibe veszik. Így senki sem bánhat a haverjaimmal! Azóta megutáltam a szerelem dolgot is és a lányokat is. (Előre is bocsi, ha valaki magára venné!) Továbbá valamiért én is kezdek nagy arcú lenni és szeretném, ha az a lány vagy valamelyik barátnője abból a klikkből, aki ilyen volt vele, annak bejöhetnék majd nagyon pofára ejthetném. 360°-os fordulatot vett a gondolkodásom.

2017. márc. 22. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek tessa, én még annyit hozzáteszek, hogy az ilyennel csak az idődet vesztegeted.

Én is vesztegettem, tudom mit beszélek közben mellettem ment el a világ legjobb nője akire figyelnem kellett volna...

2017. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!