Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak akkor, hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak akkor, hogyha én szeretem, de ő nem igazán?

Figyelt kérdés
Rövid leszek! 3 hónapja ismertem meg egy lányt ebben a 3 hónapba minden eggyes nap írtam neki,1 szere taliztunk csak.Mindig mondtam neki,hogy talizunk,de ő kifogásokat keresett.Tegnap azt írta,hogy ha taliznánk akkor se lenne semmi köztünk.de én szeretem.

2017. márc. 14. 22:01
 1/5 BattleCat válasza:
Nem lehet mit tenni. Ha nem tudod elfelejteni hát nem tudod. A lényeg hogy ne rágódj rajta túlzottan és merj nyitni más láynok felé is. Ki tudja, lehet hogy később mégis bejössz neki. ;) De basszus fiatal vagy hiába tűnhet néha úgy de nem csak a láynokról szól az élet, ki kell ülni a tetőre sörözni meg ecigizni azt csá :DDDD
2017. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mellete meg gyúrni mint az állat :D:D Köszi muszáj lesz kivernem a fejemből...
2017. márc. 14. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:

OFF ecigi rosszabb mint a sima... inkább rendeset szivjatok .


A csajt meg szard le , nem szabad olyannal foglalkozni akinek nem josz be. Nem ő az egyetlen lány. Most lehet úgy érzed hogy csak ő kell de találsz jobbat hidd el anno én is így votlam most már ha nem kölcsönös az érdeklődés 1 2 nap után én hagyom a fenébe

2017. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! 😊
2017. márc. 16. 20:20
 5/5 anonim válasza:
nyugii ha most nem is de lehetséges hogy később bejössz majd neki szóval soha ne add fel a reményt de azért ne ettől függjön az életed :D
2017. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!