Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác a vonatról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác a vonatról, mit tudok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Értem én, nem kellenek a "hát menj oda hozzá" meg a hasonló hozzászólások, mert ez élőben sokkal nehezebb:))

2017. márc. 23. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Evelin! Menj oda !
2017. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem Evelin, de oké:DD
2017. márc. 23. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg tőle, hogy volna-e kedve randizni. Ha elutasítana lökd le a vonatról.
2017. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Szemezz vele, kacérkodj és ha van elég esze, veszi a lapot, ha elég tökös, oda is megy hozzád.

Amúgy hány éves vagy?

2017. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj bevetni minden női praktikát. :) Pl. próbálj minél közelebb kerülni hozzá, vele szemkontaktust felvenni, mosolyogjál rá minél többet, az nagyon sokat számít. Próbáld felhívni magadra a figyelmét, öltözködj csinosan, pl. vegyél fel szoknyát, úgyis itt a jó idő, hozzá valami csinos harisnyát (vagy pl. combzoknit, nekem az nagyon bejött a csábításnál).

Ha rájössz, hogy mi tetszhet neki, előbb-utóbb fülig szerelmes lesz.

2017. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Melyik vonat? Hátha én vagyok az :D
2017. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Remelem nem az en kiszemeltem mert akkor igen nagy bajba leszel ugyhogy ne menyj oda:/ csak akkor ha nem magas barna haju barna szemu aki vekony is(inkabb atlag) szoval ha ezek nem stimmelnek akkor menyj odaxd
2017. márc. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ülj be mellé és kezdj el látványosan tanulni vagy olvasni valamit, és kérdezd meg tőle valami nagyon alap dolgot azzal kapcsolatban amit éppen tanulsz vagy olvasol. Fontos, hogy tényleg alap dolog legyen de azért ne annyira egyértelmű, mert ha tud rá válaszolni, akkor az jó érzéssel fogja feltölteni, és magabiztos lesz, és onnan már könnyebb ismerkedni.
2017. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam egy lányt az állomáson. Mikor megint láttam, épp jegyet váltott. Követtem az aluljáróban, aztán boldogan vettem észre, hogy ugyanazzal a vonattal megyünk. Leültem mellé. Elkezdett matekozni és rákérdeztem, hogy nehéz-e a matek. Aztán mikor már a mobilját nyomkodta, megkérdeztem, melyik suliba jár és beindult a beszélgetés. Aztán nem lett semmi, legközelebb kezébe nyomtam az e-mail-címem, de nem írt. Szóval ilyen technikák

vannak. :D

2017. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lilla te vagy az ?:D
2017. ápr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!