Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek fiúknak is ugyanúgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek fiúknak is ugyanúgy szükségetek van valakire, vagy csak a lányok szeretnék megtalálni azt, aki teljes szívből szereti őket?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy tini kategóriába tartozik e ez még, de felnőttbe semmiképp, mivel még csak 17 éves vagyok. Tetszik valaki és olyan jeleket ad nekem, amiből azt sejtem, hogy tetszek neki. Fiúk, ha ez a valaki folyamatosan keresi a tekintetem és keresi a társaságom akkor bejövök neki?
2017. márc. 23. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

NEm mindenki egyforma, de az ember alapjáraton társaslény így ha egyből nem is, de idővel mindenki a társát kezdi el keresni.

Igen, valószínűleg, de az is lehet hogy nem.

2017. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy szükségünk van és bejössz neki.
2017. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy a csajok miért gondoják úgy,hogy egy srácnak nincs szükségge egy társra. Nekünk ugyan olyan érzéseink vannak mint a lányoknak még annak ellenére is,ha nem mindig mutatjuk a nagy világ felé. Szóval a kérdésedre válaszolva szerintem tetszel neki. Figyelj próbálj kicsit szemezni,esetleg flörtölni vele. Nézd próba szerencse! Sok sikert ;)
2017. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kicsitocsi válasza:
Én azért néha magamba esek, és elgondolkozok ilyen dolgokon. De az biztos, hogy nagyon igényli mindenki, de csak akkor fogja az "igazit" megadni az élet, ha készen áll rá az alany.
2017. márc. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Aranyosak vagytok. Bocsi, ha valakit megbántottam, csak néha félre érthető helyzetek vannak.b:)
2017. márc. 24. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Bejössz neki :) Igen a pasik férfiak is szeretnék megtalálni csak fiatalabb korban még van aki nem azt keresi :)
2017. máj. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!