Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mennyit számít ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyit számít ha egy srác cigizik? Lehet döntő tényező?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)) Van egy srác,aki megtetszett, és cigizik. Eddig úgy voltam vele,hogy biztos hogy nem fogok összejönni senkivel, aki cigizik, de nála eltekintenék ettől.

Lányok! Nálatok mennyit számít, hogy a fiú cigizik? Lehet ez döntő tényezője egy kapcsolatnak?



2017. márc. 23. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Engem nem érdekelnek, a gazdag, magas, kigyúrt bunkó pasik, de pont véletlen találtam olyat, akinek ezt elnézem ez a kategórioa a tied, de amúgy meg akkor ne állítsd azt hogy nem jönnek be a cigisek, mert ezzel csak azt akarod súgalni hogy uhh hogy te milyen jó kislány vagy és megvan az erkölcsöd, hol ott egyből leis s*arod amivel nincs baj, csak a kamuzásoddal, szóval ne állítsd azt, hogy nem jönnek be, ha nem is érdekel.

Lehet igen, ha mondjuk az illető tüdőrákban meghal, akkor az a kapcsolat végét jelenti, ha nem vagy nekrofil és folytatod utána is.

Én srác vagyok, de már voltam cigis lánnyal és nem érdekel, felesleges ezen rágódni, egy újabb jelentéktelen dolog, az ő dolga, akkor meg mi közöd van hozzá? Ha majd akarja leteszi.

2017. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Aztaa, milyen hamar megismertél :oo Mesélj még magamról kérlek, izgalmasnak ígérkezik.

A srácban semmi extra nincs külsőleg. A mosolya meg a nevetése fogott meg, de gondolom te már ezt is tudtad.:D

Plusz elmondanám, hogy eddig tényleg így voltam vele, rossz családi emlékek miatt.

De mindegy, you're so clever, I agree with everything <3

2017. márc. 23. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyit cigizik. Ha napi egy dobozzal, az nagyon káros, és biztosan lehet is rajta érezni. Ha időnként elszív néhány szálat, az nem zavarna egyáltalán.
2017. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Huhh micsoda iróniát fedeztem fel az első sorokban, nagyon bájos, csak hát kár hogy magadnak hazudsz, aztán még te sértődsz meg és lépsz fel így védekezésképpen, mivel az irónát az emberek nagy része védelmi mechanizmusként használja, de nem azt mondtam, hogy most egy álom srácot találtál, hanem ha találsz olyat aki tetstik, akkor úgyis mindegy, akkor minek mondod azt, hogy a cigisek nem érdekelnek, ha olyan jön szóba úgyse fog érdekelni téged, ahogyan ezt már leis írtad...

Az hogy a kapcsolatra kihat-e meg, öregem te aztán nem gondoltad ezt végig, max csak a felszínét kapargatja de azt is nehzkesen, max kevesebb pénze van a srácnak aztán kevesebb helyre tudtok elmenni és ennyi.

2017. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ. Én nem bírom a cigifüstöt szóval megkérném hogy amikor én ott vagyok ne cigizzen, de ha akkor is cigizne akkor nem járnák vele mert ez az én egészségemre is káros lenne. Meg azért a cigiszag nem túl kellemes.
2017. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semennyire nem számít. Nem ebben dől el, hogy valaki jó ember-e.
2017. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem oké.

L

2017. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, aztán előző barátom is cigizett mégis összejöttünk. Mondjuk, tudta hogy nem szeretem ezért amikor én ott voltam akkor nem gyújtott rá
2017. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg szeretnem nem szamitana, de amugy utalom. Nem az, hogy esetleg rosszabb ember lesz tole, mert errol szo cincs, cdak egyszeruen utalom a cigi szagot es nem tudnek egy olyan embert elkepzelni magam mellett akinek mindig cigi szaga van. 15/L
2017. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
őszintén nálam is döntő tényező, nem szoktam beleszeretni olyan fiúba, aki cigizik. utálom a cigit. :) de volt már olyan barátom aki cigizett, csak annyit kértem tőle, hogy NE mellettem. megtette, nem volt semmi gond belőle. Szóval nálam igen, lehet az.
2017. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!