Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy olyan fiúnál, akinek régen tetszettem, de mostmár nemhiszem, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Néha elég feltűnően kerül engem, levegőnek néz, és más lányokkal beszélget előttem. Máskor pedig keresi az alkalmat, hogy a közelembe lehessen, engem néz, figyeli a reakcióimat arra, amit éppen csinál.

Namost nekem nagyon zűrzavaros ez az egész, kérlek titeket, valaki mondja meg nekem, mit jelent ez az egész.

Azért hiszem azt, hogy már nem tetszek neki, mert az elején annyira aranyos volt, a vak is látta, hogy bejövök neki/bejövünk egymásnak, egy ideje viszont nem tudok már kiigazodni rajta...

Mégis valamiért még mindig egymás életében vagyunk, a sors valamiért mindig úgy intézi, hogy mindennap lássuk egymást, akkor mégis miért történik ez? :(

És úgy vagyok vele, hogy ha ő nem, akkor majd én.. de szerintetek ezek alapján még volna esélyem, megpróbáljam?

16/L - 17/F



2017. márc. 24. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Játszik veled mint macska az egérel. Ez egy tipikus férfi rögeszme, játszunk azzal aki kéne nekünk de nem jövünk vele össze. Hagyd a francba...ne is foglalkoz vele..
2017. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Először próbálkozott, aztán látta hogy nincs jele a próbálkozásnak így feladta és továbbált. Semmi különös nincs ebben. Egy próbát megér, de már szerintem késő.
2017. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!