Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem régen jöttem rá, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem régen jöttem rá, hogy egy lány éveken át kitartóan küldte a jeleket, mert tetszettem neki. Vajon még tetszhetek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Van egy lány éveken át kitartóan küldte nekem a jeleket akkor még éretlen, tudatlan fejemmel nem vettem észre. Mindig kereste a társaságom én általában pár szóval letudtam a beszélgetést. Mindig mosolygott rám mindig nézett engem stb... Már nem nagyon csinálja ezeket szinte nem is csinálja és nem tudom, hogy tetszhetek e még neki vagy érez e még valamit... Teljesen elbizonytalanodtam. Szerintetek?

2016. szept. 3. 15:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mindig saját magammal voltam elfoglalva nem érdekelt semmi semmivel sem foglalkoztam..
2016. szept. 3. 15:09
 2/12 anonim ***** válasza:
gondolom tetszel még neki ,csak mivel nem érdeklődtél te is ő iránta ezért úgy érezhette hogy neked nem tetszik. Ezáltal "lemondott" rólad. Gondlom azt hiszi nem tetszik neked.
2016. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és kérdezd meg hogy még érez e valamit
2016. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a hajó már elúszott.
2016. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet már kiábrándult,ha már nem úgy viselkesik, mint régen. Deritsd ki
2016. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van egy barátnője neki aki nekem kb. 1 éve megtetszett és nem tláltam fb-on mert írni akartam neki, mert èlőben nem mertem beszélni vele és rajta keresztül beszéltem "vele" de kiderült, hogy nem a barátnőjével beszéltem hanem vele ezért egy kicsit megharagudtam rá utána egyfolytában bocsánatot kért és mondta, hogy nem kellett volna ezt csinálnia... Vajon azért csinálhatta mert még tetszem neki vagy csak szívatásból?
2016. szept. 3. 15:55
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ilyen tudatlan vagyok :/
2016. szept. 3. 15:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem akarta hogy a barátnőjére hajts...
2016. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetszel még neki :)

Legalábbis ha aki nekem sok idejig tetszett,még ha már nem is tetszik nekem,tuti nem mondanék nemet és rövid időn belül"vissza ábrándulnék"

Nyiss felé,beszélgess vele,érdeklődj felőle mindig stb.

Hódíts meg!!

(Így sokkal könnyebb dolgod van,mintha sose szeretett volna) ;)

15/L

2016. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tetszel még neki. na hajrá
2016. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!