Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet akkor tenni, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet akkor tenni, ha úgy érzem, hogy valakinek tetszettem nem is olyan régen egy darabig, de már nem látok rajta semmit, amiből erre következtethetnék?

Figyelt kérdés
Csoporttárs az illető,és szörnyű érzés minden nap látni így.
2015. máj. 8. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg érdekelted volna,akkor lépett volna feléd valamilyen formában.Mivel ez nem történt meg,így sajnos vagy te komplikáltál túl valamit,vagy számára szimpla flört volt,és már megunta.
2015. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lépett volna, mert barátok vagyunk,és régen én győzködtem hogy lépjen csajoknál akik tetszenek neki,de sose mert. Csak azóta megváltozott a kapcsolatuk,kevésbé baráti,sokkal furább.
2015. máj. 8. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Maradtok az egymásnak mint most,és te is keresel valakit magadnak.
2015. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!