Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen volt az első gyerek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első gyerek kóri szerelem történetetek és az első gyermeki csók történetetek? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

2017. márc. 24. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

"első gyerek kóri szerelem"

OMG!

:-(

2017. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsiben állítólag nagyon egymáshoz voltunk nőve egy fiúval.Én 2 voltam ő meg 3 :')

Óvodában volt egy srác, aki mindig húzta az agyam. Aztán egyszer meguntam és úgy halántékon vertem, hogy egész nap borogatni kellett neki. Végül is leállítottam. Szegény :( :D

Olyan 7 éves koromban meg egy fiú gyakran kérdezgette, hogy "Heiratest du mich?" (Ausztriába jártam suliba egy ideig.) Én amúgy először azt hittem, hogy ez azt jelenti, hogy elvigyen-e a motorjával egy körre, én meg persze igennel feleltem, aztán leesett, hogy hoppá, nem ugyanarra gondoltunk :"D Mondjuk utána is "Ja"-val válaszoltam, hogy megtudtam az igazi jelentését Tetszett a gyerek és kész. :D

15L

2017. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
oviban volt egy kisfiú, akibe szerelmes voltam, de ezt titkoltam, persze ő is szerelmes volt belém, és állandóan kergetett, meg meg akarta fogni a kezemet, meg ilyenek, de én semmit nem engedtem neki, mert szégyenlős voltam..azt mutattam, hogy utálom, de titokban minden nap reméltem, hogy ismét foglalkozni fog velem :D gyermeki csókom nem volt
2017. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mstr95 válasza:
15 évesen
2017. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első szerelem oviban volt! Nagyon szerelmesek voltunk folyamatosan egymás kezét fogtuk és mindig együtt játszottunk! Az első csókóm nem rég volt! Mar régebb óta együtt voltunk de nem talaltoztunk! Aztán elmentünk sétálni leültünk egy padra beszélgettünk aztán egyszer csak megcsokólt! Nagyon jó volt! :)

13L

2017. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!