Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátnőm már 16 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm már 16 évesen szeretkezni akar velem, de én nem akarok, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem csak simán üljetek el kettesben, lehetőleg mondjuk nálatok vagy náluk mikor kettesben vagytok és beszélj vele őszintén. Mondd el neki, hogy miért nem akarod és ha tényleg szeret téged akkor biztos meg foja érteni

15/L

2017. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Aszexuális vagy netán? Vagy csak valami gondod van odalent? Vagy csak egyszerűen nem menne jelen pillanatban?? AKármi is az oka csak szimplán beszéld meg vele és egyezzetek meg valamiben.
2017. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
OHHH ÉS vigyázz, hogy nehogy b**inak nézzen!!! Mert lehet úgy venné le ha elutasítod.
2017. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Mond azt hogy nem akarod elkapkodni,szeretnéd ha nagyon különleges lenne....hogy én miért nem találok ilyen csajt aki 16évesen szeretkezni szeretne velem...F ;)
2017. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó a szeretkezés és a szex sem attól lesz jó, hogy elsőre csinálod és tökéletes, az első alkalomnál a többi lényegesen jobb lesz, szóval felesleges "tökölnöd" vele :')
2017. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írtam hogy attól lesz jó,hanem hogy azt mondja,,olvas kicsit a sorok között..
2017. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Akkor van egy rossz hírem...
2017. márc. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!