Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miét szerelmes belém egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét szerelmes belém egy csomó nálam fiatalabb fiú?

Figyelt kérdés
Persze velem egy korú és idősebb fiú is közeledett felém de miért tetszek a kissebbeknek is???
2015. júl. 1. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
idősebbeknek is! 19/F
2015. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az miért baj?
2015. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem baj csak ez nem fura?
2015. júl. 1. 22:09
 4/11 To7ka ***** válasza:
88%
A fiatal fiúk bárkibe/bármibe szerelmesek tudnak lenni, amíg van cicije. Feltételezem kellemes látvány vagy, valószínűleg ezt nagyon is felismerted és élsz vele, ezért!:)
2015. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nemfura,az lenne fura, ha bejönne neked a fiatalabb :D


hány éves vagy?

2015. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
valszeg mert éretlen vagy :D külsőre legalábbis kislányos, de nem baj az
2015. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
nem is irta sehol, h lany...miert mondod, h kislanyos? ;)
2015. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szerinted miét ? :))
2015. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez van, lepattintod őket... :D Rólam mindig azt hiszik 20 körüli vagyok, rocker és egyben gamer, nem lehet mondani, hogy éretlen/kislányos, mégis tapadtak egy időben a 12 évesek... "Szörnyűűűséges, nem fogom túlélni..." :'D Pedig az egyik tök udvarias volt, meglepődtem rajta, valami olyat kérdezett, hogy "Hazakísérhetem a hölgyet?" :D :D :D

Mennyire fiatalok nyomulnak rád? Lehet a hormonok kezdenek náluk dolgozni, olyankor sok fiú "megbuggyan" átmenetileg... :D 16/L

2015. júl. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
13 vagyok. Szerintem nem vagyok kislányos persze nem sokkal fiatalabbak de én nem nagyon lennék 2-3 évvel fiatalabb fiúval... 😊😊😊 Van egy évvel idősebb fiú vele sokat elvagyunk, hogy beszélgetünk csak közbe tök sok kisebb fiú jön oda hogy szeretnék e vele járni..
2015. júl. 2. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!