Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szerettek az együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szerettek az együtt alvásban?

Figyelt kérdés

mikor aludtatok együtt először?

más is történt mint alvás?

a szülők mit szóltak hozzá?

hány évesek voltatok?



2017. márc. 28. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt szeretem benne hogy együtt alszunk

2 éve

Hát... Csak az hogy átölelt és magához szorított a barátom

Nem volt beleszólásuk 17 évesen

2017. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

18 évesen, 1 év után aludtam a barátomnál először. Más is történt. A szüleim megengedték, mert már egy ideje azért együtt voltunk, látták, hogy szeretjük egymást.

(Persze amikor az első barátommal akartam aludni 15 évesen azt nem engedték, és utólag meg is értem, sőt, köszönöm nekik)

Azt szeretem abban, amikor együtt alszunk, hogy átölelhetem, megpuszilhatom, és persze fordítva is. Nagyon jó érzés úgy elaludni, hogy közben a szerelmed simogat :)

2017. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az alvás számomra nem nagy dolog, főleg mivel egyikünk se szeret összebújva aludni, szükségünk van a személyes térre alvás közben. De nincs jobb érzés a világon, mint egymás mellett felébredni. :)

Először úgy 10-11 hónap után aludtunk együtt a barátommal, én 18 évesek voltunk, és nem történt semmi, mert egy átbulizott szilveszter éjszaka után voltunk, és épp, hogy nem ruhában dőltünk be az ágyba reggel hat vagy hét körül.

A szüleink simán belementek, mert 1. mindketten nagykorúak voltunk, 2. majdnem egy éve voltunk együtt, 3. náluk volt a buli.

Asszem, minden kérdés megvolt.

2017. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először 15 évesen aludtam először valakivel együtt... nem történt semmi. A szüleimet napokig kellett győzködni ő 14 éves volt. De a jelenlegi párommal imádok összebújva aludni, kéz a kézben. Szimplán így érzem magam a legjobban, így alszok el a leggyorsabban, és így pihenem ki magam.
2017. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy nincsen villanyszámla.
2017. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!