Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 feletti pasik! Randizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti pasik! Randizás során benne lennétek együtt alvásban vagy kell hogy legyen szex is?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nekem fontos hogy mikor ismerkedem egy férfival akkor megszokjam a fizikai közelségét is, nem tudok azonnal lefeküdni bárkivel. Nekem nagyon jól esik ha tényleg csak együtt alszunk 1-2 alkalommal. Viszont mostanság több olyan tapasztatom is volt, hogy nagyon nem tetszett ez a pasiknak, hiába szólok előre hogy én még a szexet nem szeretném, ők akkor is azt akarják és mikor visszautasítást kapnak besértődnek vagy bunkók lesznek. Utána meg már nem érdeklem őket. Most akkor mit kellene csinálnom?

2015. ápr. 24. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem biztosan nem zavarna. Tiszteletben tartanám, hogy te ezt szeretnéd és jó lenne a tényleg csak alvás is. 29F
2015. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Részemről simán mehet az együtt alvás.
2015. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Van bennem egy kis atyáskodó jellem így szeretem ha hozzám bújva alszik vagy pihen a kiszemeltem. Bár ilyen helyzetben meg szoktam mondani előre, hogy ne értse félre a merevedésem, néha kicsit önfejű az alfelem...

Attól még, hogy nincs szex azon az estén még érezhetem magam jól vele.

2015. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mármint az első randiról beszélsz?
2015. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Benne lennék, elfogadnám, ha ő nem akarja rögtön. 29/F
2015. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
Randizás közben nem szoktam elaludni, fura is lenne mondjuk séta közben vagy kávézóban együtt aludni mikor randizunk.
2015. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
most komolyan, felmész a lakására, levetkőzől és bebujsz mellé, majd azt mondod jó éjt? én is furán néznék.. ha nem akarsz még szexet, akkor legyen inkább még 3 randi, mint ez..
2015. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, végre olyan lány aki nem akar szexet egyből :)
2015. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem az első randiról beszélek, hanem az első olyanról mikor átmegyünk valamelyikünkhöz és együtt maradunk egész éjjel. Ilyet mások nem szoktak csinálni?:D
2015. ápr. 24. 20:45
 10/21 anonim ***** válasza:
Semmit! Ha igy érzed jónak! Ráadásul meg is beszéled velük. Most ha valaki értetlen nem lehet vele mit kezdeni!
2015. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!