Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én szerelmes vagyok. ő nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tokyo Ghoul Forever kérdése:

Én szerelmes vagyok. ő nem tudom mit érez. Valaki segítsen átlátni a dolgot!?

Figyelt kérdés

Elmesélem a sztorit.

Kb fél éve szerettem bele egy srácba (osztálytársam). És néha úgy érzem, hogy szeret... de ez valahogy olyan bonyolult. Szóval az óráinkon mindig hátrafordul... mivel egy két óránkon padtársak vagyunk így ha valami szerinte valami figyelemre méltó dolgot csinálok, akkor utánozza a mozdulataimat. Egy arcra puszival kezdődött az egész... Kb 2 hónap kellett ahhoz, hogy bevalljam magamnak azt, hogy beleszerettem. Na de a lényeg pontokba szedve:

-Szemez velem... elég sokat

-Ő kezdeményezi a legtöbb beszélgetést

-Azon a néhány órán ahol padtársak vagyunk, fogdossa a kezemet

-Utánozza a mozdulataimat

Viszont ha esetleg az utcán találkozunk, nem is köszön... úgy tesz mintha nem ismerne... Viszont volt olyan is, hogy az anyja mondta az én anyámnak, hogy mikor összevesztem a fiával teljesen maga alatt volt...Meg a nagymamája rendszeres látogatónk xD és ő is egyfolytában az unokája szerelmi életéről beszél nekem meg anyámnak xD

Annyira szeretem, imádom ahogy rám mosolyog, mikor kimondja a nevemet, görcsbe rándul a gyomrom... mikor reggelente látom, hogy a helyemen ül és rám mosolyogva köszön... annyira jó érzés... de egyszerűen nem tudom, hogy mit kéne tennem... Egyáltalán csináljak valamit? Vagy csak hülyít? Esetleg szerintetek érez irántam valamit?

Azt elfelejtettem az elején írni, hogy én jövőre elmegyek az iskolából... messzire...


Köszönöm előre is a válaszokat

lehet, hogy kicsit zavaros a történet de nézzétek el nekem



2017. márc. 29. 17:54
 1/4 anonim válasza:

Hát én nem vagyok nagy csajozós fiú, ugyhogy nem kel komojan venni amit mondok de ved fontolóra.


A szerelemre nem mondok semmit, azért mer a végén meg emliteted hogy mész el.... na szóval ha ugyis mész el nincs semmi veszteni valód, megpróbálhatod hogy össze jön e valami vagy csak simán le szarod. A tákapcsolatk-rol nem tudok sok jót mondani a maí fiatalok-al szembe. Még az idösebbek meg élnek valahogy ha távol vannak de a fiatalok le szarják. Mert nehéz, nagyon nehéz.


Nem tudom hogy mennyit értesz a válaszombol.

Sok sikkert. 20F

2017. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem biztosan érez irántad valamit. Szerintem beszélnetek kéne... erről az egészről. Vagy megvárni amíg ő lép. De én a helyedben adnék ennek az egésznek egy esélyt minél előbb. Mert említetted hogy elfogsz utazni, ezért is használnám ki a helyedben az itt töltött időt. Lehet hogy ha össze is jöttök, nem fog nagyon működni a táv kapcsolat, de egy próbát megér.

Ja és még valami... Ő tudja hogy elutazol? Mert ha nem, akkor jobb lenne ha tudatnád vele. Ha valós érzelmeket táplál irántad, akkor nem esne valami jól neki ha mástól tudná meg.

2017. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat... :)
2017. márc. 30. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ő nem tudja hogy mit érez irántad

és nem tudja mit tegyen.

És ha tényleg mész el a sulibol akkor lépj minnél hamarabb és mond meg nyiltan mert még lehet belöle távkapcsolat.

2017. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!