Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SEGÍTSÉG! Szerelmes lettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Szerelmes lettem a legjobb barátomba. Mit csináljak? Próbáljak meg tovább lépni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Legjobb barátok vagyunk első óta. Elég érdekesen ismertük meg egymást. Úgy volt, hogy általános iskolában az első nap nem ismertem senkit, nagyon visszahúzódó lány voltam, szünetben is ültem egyedül. És sok fiú csúfolt, hogy szerencsétlen vagyok meg minden, és ő azt mondta nekik hogy nem vagyok szerencsétlen mert vele járok (persze ezt csak azért mondta hogy ne csúfoljanak) Onnantól kezdve mindent megbeszeltünk mindent együtt csináltunk, kiálltunkegymás melett. Sok mindent köszönhetek neki pl.: azt is hogy kibújtam a csigaházamból.

2 hónapja jöttemrá, hogy mennyire bele vagyok esve... Egyik nap amikor mentem suliba szomorú voltam, mert nem tudtam befejezni egy pályázatra a dolgokat. Amint beléptem az osztályba ő rögtön elém lépett és megkérdezte mi a baj. Én elmondtam neki, és suli után atjött segíteni a pályázatot megcsinálni. Szószerint egész este fent voltunkk és azt csináltuk. Mikor végeztünk összevissza ölelgettem, hogy ő a legjobb barátom meg hogy hálás vagyok neki. Erre ő megfogta a kezem és azt mondta hogy értem akármit megtenne, és ez volt a legkevesebb, és nem lenne elég szó elmondani azt hogy mennyire jó legjobbBARÁT vagyok. Ez a szó, hogy barát napokig ott csengett a fülemben és a sírás határán voltam. Csak később jöttem rá hogy amit érzek az szerelem és nem tudnék nélkule élni. A gond csak az, hogy 5 hónapja barátnője van. Az elején örültem neki, habár a lány nem kedvel és a legjobb barátom mondta neki meg, hogy ha engem nem kedvel akkor őt sem tudja. (Ez is nagyon édes volt) nagyon szeretik egymást, és nem is akarom szétszedni őket. Nekem az a legfontosabbb hogy ő boldog legyen, és ha a felejtés az ára érte meg teszem. De hogyan? Amikor látom őket, akkor az egyik szemem sír másik nevet, mert örülök a boldogságuknak, de hiába akarom elnyomni az érzés nagyon fáj:(. Mostanában ő is észre vette, hogy kerülöm. Tudom nem a legjobb megoldás, de menten elbőgném magam, ha csak bele néznék a szemébe. Oda is jött, hogy mi a bajom, ő akár mi is az segít, de mindig csak azt mondtam, hogy fáradt vagyok/fáj a fejem. Elmondani nem akarom neki, mert akkor még a barátságunknak is vége lenne. Mit kéne tennem? Akinek volt már hasonló, nyugodtan írja le!! 16/l



2017. márc. 23. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Sz@r lehet...

De azért fel a fejjel :)

2017. márc. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedbe más fiúkkal kezdenék el isnerkedni hogy elmúljon az érzés
2017. márc. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gettoqueen válasza:
Ne viccelj!!! A legjobb barátod. És ha elmondod neki? Ebből már barátság újra úgysem lesz. A legjobb ha nyíltan elmondod neki. Keresd a legmegfelelőbb pillanatot, például egy esti elköszönést egy találkozás után vagy ilyesmi. Ne húzd sokáig. Mondd ki! Ha nem lennél neki fontos nem mondta volna ezt a barátnőjének. Gyanítom idővel ő is rá fog jönni, hogy aki igazán szereti végig ott van az orra előtt.
2017. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!