Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a fiút?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy kb. 1 hónapja visszautasítottam egy fiút és azóta rájóttem, hogy szeretem. Hogy mondjam el neki, hogy megváltozott a véleményem ? ( A jelek szerint ő még szeret)

2017. márc. 30. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
szereted vagy csak lelkifurdalás?
2017. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nem kell ezt még most elmondanod neki, mert akkor fent áll annak az esélye hogy nem tart különlegesnek és akkor pedig te fogsz csalódni.Ne mondd el konkrétan hanem küldj jelzéseket felé amit észre fog venni. Most nem azt mondom ezzel , hogy akaszkodj rá hanem ha nyit feléd és közeledik akkor ne utasítd el.Hanem nyílj meg fokozatosan.
2017. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér külddj jeleket a srácnak. A varázs lehet működik de lehet hogy nem.
2017. márc. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!