Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1éve megismertem egy fiut,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1éve megismertem egy fiut, bejött az elejétől kezdve. Kiderült hogy már 2éve van barátnője. Nagyon jóban lettnk, és Jövőhéten leakar velem feküdni Es én igent mondtam és félek h mem kéne de nagyon szeretem Hogyan vonjam vissza?

Figyelt kérdés
16/lány
2017. márc. 22. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
"figyelj, nem akarok lefeküdni veled"
2017. márc. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, megírod neki, hogy gondolkoztal rajta, es ez neked nem megy, a lelkiismereted nem engedi, ertse meg ennyi. Nembeszelve arrol h ez neki csak kalnd lebbe meg te meg erosited magadban ezeket a szalakat, en azt mondom nem kell kavarni. :( Megirhatod neki nyugodtan meg kell ertse. Nembeszelve arrol addig hol van a baratnoje?
2017. márc. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jujj ritkan irok mobilrol, es most latom hogy ez remes. Elnezest kerek mindazoktol, akiknek olvasas hozben "kifolyt a szemuk"!!
2017. márc. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valakit szerethetsz azzal is ha nem teszel meg neki dolgokat. Ez most egy ilyen helyzet.
2017. márc. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Ostoba vagy, ha egy ilyen ferget szeretsz! Gondolj arra, milyen erzes a baratnojenek, akivel mar ket eve komoly kapcsolata van, hogy a baratja egy ribivel fetreng.

Es gondolj arra is, hogy, meg ha le is csapod a keteve-baratno kezerol ezt a ferget, a te sorsod ugyanez lesz, ugyanigy meg fog csalni, ahogy a mostani baratnojevel teszi.

Es szegyelld magad, de nagyon, mert egy olyan pasira szalltal ra, akirol tudod, hogy keteves kapcsolata van valakivel. Igen, egy ocska ribi vagy.

2017. márc. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Írjad meg neki, hogy előbb megbeszéled barátnőjével!
2017. márc. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátnője mit szól hozzá? Ja kutyát nem érekli...vigyázz ha esetleg a te palid lesz valaha akkor jusson eszedbe hogy neki nem számít hogy van csaja attól még leqr másokat is. Szerintem ha megteszed nem vagy más csak egy ostoba hülye pitsa.
2017. márc. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Le akar fekudni velem a jovo heten"


Ez milyen mar :))


Talan ennek ugy kene mukodni hogy szepen szakit a mostani baratnojevel, ti egyutt jartok egy ideig, megismered jobban, megbizol benne, es ha latod hogy minden oke, akkor johet a mehet.


Meguzente hogy jovo heten le akar fekudni :)) Pofam leszakad bakker.

2017. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég kétségbeejtő, ha valaki csak úgy le tud feküdni bárkivel, pusztán kaland miatt, és nem számít neki, hogy már el van kötelezve valaki iránt. A fiút és téged is minősít a dolog. A szex nem olyan dolog, amit csak úgy megkérdezünk, hogy tetszel, szexelni akarsz? Ha valakinek ez így megy, akkor nincs több kérdésem...
2017. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Fiatalkori megcsalós, hűtlenségi sztori.

Legalább most már tudom, hogy ez nem csak a nagyobbakra jellemző.

2017. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!