Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet ebből majd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből majd valami? Csak jövő kérdése.

Figyelt kérdés
18L és fiú vagyok és a suliban van egy 9-es lány aki tetszik nekem és még csak pár napja ismerjük egymást. Beszélgettünk is meg ilyenek én vagyok az egyetlen haverja. Lehet telefonszámot kell elkérnem majd mert messengeren nincs fennt sose. Szerintetek megérne egy kapcsolat ? Én 11-es vagyok .

2017. márc. 30. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet
2017. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először kérdezd meg, van e aki tetszik neki. Ha van, hagyd, ha nincs hajts!
2017. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg megtörténhet! Puhatolózz kicsit nála! Az előbbi válszoló neked azt mondom hogy mivan ha srác tetszik neki!?
2017. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Najó bocsi de én nem értem:D

18L és fiú vagy?? Mosta akkor te vagy a fiú vagy a lány?

2017. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok cd 😅😅 csak nem jöttem rá a technikára a gyakori hogy l lányt és f fiút jelent itt. Xd bele kell jönnöm a gyakorlatba.
2017. márc. 30. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!