Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudom hogy ebben a témában ez eléggé egy sablon kérdés, de már elég régóta (2-3 éve) szerelmes vagyok az osztálytársamba, legalábbis nagyon bejön. Néha úgy érzem, én is bejövök neki, többen is mondták már, látszik rajta, hogy bír. Nem tudom, hogy ez igaz-e, mindenesetre nyilván nagyon örülnék neki. Igazából az a baj, hogy nem merem elmondani neki, mert egyébként nagyon jó barátok vagyunk, és nem tudok már mit tenni. Ma is rajta/ezeken a dolgokon gondolkoztam, és nem tudtam normálisan megírni a témazárót :D Szóval mit tegyek?

2017. márc. 22. 20:35
 1/5 anonim válasza:

Hanyadikos vagy? Én pl. betartom a házi nyúlra nem lövünk szabályt, nyolcadik/ érettségi után lehet nála próbálkozni!

Sok sikert :)

2017. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!

En is ebbe a hibaba estem es elegge megszivtam, tonkre ment egy jo baratsag csak mert tobbet ereztem de o meg nem

2017. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hallgathatsz a többiekre, és szenvedhetsz évekig, csak mert nincs merszed összejönni vele, meg majd láthatod "barátként", ahogy egy másik lányé lesz, és szidhatod magad, hogy vajon mi lett volna, ha...

... vagy esetleg összeszeded a bátorságodat, ha amúgy is nagyon jó barátod, akkor nehogy már ne merj beszélni az érzéseidről.

Egyébként szerintem nincs kiábrándítóbb annál, amikot két ember szerelmes egymásba, de inkább egyik sem lép, dedós kifogásokra hivatkozva, míg végül egy remek kapcsolat helyett mindketten csak szenvednek.

2017. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, 13 éves vagyok. Egyébkémt volt már barátnője, az egyik legjobb barátnőm.
2017. márc. 23. 14:28
 5/5 A kérdező kommentje:
*egyébként
2017. márc. 23. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!