Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon létezik szerelem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik szerelem a véletlen találkozásokból?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek benne, elvégre ha meglátok egy szép lányt azt előre kitervelem, hogy meghódítsam. Persze az neki véletlennek tűnhet.
2017. márc. 30. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudjuk . A szerelem az nem köthető korlátokhoz. Bárhol bármikor bárkivel megeshet még s legrosszabb vagy a legjobb helyzetben is .
2017. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem leginkább abból. Főleg, ha egyszerre történik, ezt hívják szikrának, abból pedig könnyen lesz óriási tűz.


Én hiszek abban, hogy jó helyen, jó időben kell egyszerre ott lenni az illetővel, ha ez csak annyi, hogy meglátod az utca túloldalán és már nincs is más a fejedben, akkor ez is elég.

2017. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Természetesen létezik!!! Én a párommal ( holnap leszünk 2 évesek  ). Egy téren találkoztam, nagyon helyes ezért egyből kiszúrtam, eléggé maga alatt volt én pedig vettem a bátorságot és oda mentem, hogy segithetek-e valamiben, mire azt válaszolta hogy, nem..de egy kávéra szivesen meghivna. Sose lehet tudni!!:)
2017. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerősbe én még nem szerettem bele, de aljas is lennék ha megtenném :-D Persze hogy lehet.
2017. okt. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!