Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen helyzetben mi lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi lenne a legjobb döntés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki már 2 évvel ezelőtt megtetszett nekem. Rendkívül jó vele a kapcsolatom, sok mindent alakítottam időközben köré. Ő sokszor hangoztatta, hogy legjobb barátok vagyunk, bár gyakran éreztem az ő részéről is többet. Amikor 2 év után elmondtam neki, hogy mit érzek, nem túl nagy beleéléssel mondta, hogy ő nem szeretne többet barátságnál. Ezt elfogadtam, de mégis zavar a dolog. Azóta nem kezdeményezek vele beszélgetést, csak ha ő akar. Azzal nyugtattam magam, hogy amikor visszautasított, nem is értékelte az igyekezetem, így hát nem érdemel meg. Kicsit önző meglátás, és talán nem is igaz, de legalább jobban éreztem magam. A gond az, hogy ő teljesen visszaképzelt engem a legjobb barát szerepbe, de nekem ez így már furcsa. Hagyjam elhidegülni a kapcsolatunkat, vagy nyeljem le a békát és foglalkozzak s lánnyal, vagy esetleg harcoljak ki mégegy esélyt, vagy mégis mit tegyek?

2017. márc. 31. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg uugy gondolja, h mar cege a fellangolasodnak es lehet minden olyan jo mint regen.
2017. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, Velem is volt már ilyen, csak én kb fél évig ismertem és beleszerettem, mikor mondtam neki, Ő kb beadta a friendzoned dumát, és maradjunk barátok, meg is próbáltuk, de nekem nem ment utána, így megszakítottam a kapcsolatot. Hidd el ha tovább beszélgettek, stb, nem fogsz kiszeretni belőle, mert reménykedni fogsz, hogy mi van ha egyszer meggondolja magát..(ugyan ezt tettem, aztán összejött valakivel :) )
2017. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!