Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is ez a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ez a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, akivel nagyon jóba lettünk, érzem hogy vele boldog tudnék lenni. Viszont mikor megismertem pont akkor alakult neki egy sráccal, össze is jöttek kicsivel utána. Nem szeretnék belerondítani a kapcsolatukba, úgyhogy inkább megvárom hogy mi lesz, ha szakítanak akkor elhívom randizni, ha fél év múlva is együtt vannak akkor hanyagolom ilyen szempontból. Ez a helyes döntés? Ti mit tennétek?

2015. nov. 4. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél úriember . Várd meg még szakítanak , vagy keress más lányt . :)
2015. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Mivel ezek szerint a lány nem táplál irántad oly mértéű érzelmeket, mint te, sőt, kapcsolatban is van, ezért szerintem maradjatok barátok, és ahogy írtad, meglátod, mi lesz. Szétzúzni egy kapcsolatot szerintem aljas dolog lenne, és lehet, hogy az egés vége az lenne, hogy se nem lennétke többé barátok, se nem lennétek együtt.

2015. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig közöld vele az érzéseidet, végülis joga van tudni, de azért azt is tedd hozzá, hogy a legjobbat akarod Neki, szóval ha kell, akkor félreállsz.
2015. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes dolog amit csinálsz. Kár lenne bele zavarni őt azzal hogy bevallod az érzelmeid.
2015. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, akkor szerintem várok rá :)
2015. nov. 4. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!