Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Rákérdezzek, vagy mi lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek, vagy mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy hajtok egy nálam 2 évvel fiatalabb lányra. Másfél-két nap beszélgetés után elhívtam randira, de mondta, hogy ez neki gyors. Egy suliba járunk amúgy, de még személyesen nem beszéltünk, majd szünet után. Írok neki, próbálom fenntartani a beszélgetést, de nem tudom, hogy kedvel-e. Nem nagyon pörög a chat, viszont nekem nagyon szimpatikus ez a lány, szerintem ott rontottam el, hogy túl korán hívtam el, ez talán elrettentő lehetett számára.


A kérdésem lényege az lenne, hogy rákérdezzek, hogy kedvel-e, vagy inkább ne? Ha én nem írok, ő nem ír, viszont visszaír, visszakérdez, stb.. szóval nem egyértelmű, szeretnék 100%-ig biztos lenni abban, hogy van értelme hajtani, vagy fölöslegesen zaklatom.


Ötletek? 17/F


2016. nov. 3. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
be shia labeouf. asd
2016. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd annyiban.Mindenképpen próbáld meg tartani vele a kapcsolatot.Ő biztosan nem az általános fajta,hanem szereti ha a fiú nem csap bele egyből a dolgok közepébe.Légy türelemmel és próbáld meg őt megismerni.Legyen szerencséd!
2016. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!