Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem ezek a jelek szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezek a jelek szerint szeret vagy nem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
15éves vagyok és lány egy osztályba járunk már többször mondta csak úgy viccből, hogy szerelmes belém. De mostanában nagyon megváltozott sokat beszélgettünk de egyik nam nem szolt hozzám került. Erre rá egy napra egész nap nézett de nem mondott semmit amikor én is rá néztem elkapta a fejét de utolsó órán megkérdezte tőle a legjobb barátnőm, hogy miért viselkedik így velem erre ő azt mondta azért mert jobb lesz nekem ha nem foglalkozik velem utána hiába kérdeztük, hogy ezt hogy érti nem mondott rá semmit segítsetek!!

2017. márc. 31. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírás miatt de a helyesírás javító kijavította a szavakat
2017. márc. 31. 21:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki basszus, csak lemondott rólad. Nem szerethet, hisz nem vagytok együtt, de tetszhetsz neki, ha ő is neked, akkor írj már rá...
2017. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, lemondott rólad, mert azt hiszi, hogy neked az les a legjobb. Egyértelműen szeret.
2017. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mit csináljak én kezdeményezték? Vagy mondjam el neki hogy szeretem? És ha csak vicelt és utána éghetek! Vagy rá jött az érzéseimre és ezért akar eltávolodni tőlem? Szerintetek?
2017. ápr. 1. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!