Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánnyal össze szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erik2004 kérdése:

Egy lánnyal össze szeretnék jönni viszont nem merem megkérdezni, van tippetek, hogyan tegyem ezt?

Figyelt kérdés
Kéne egykis segítség egy lánnyal kapcsolatban sokat vagyok vele eggyüt suliban, parkba. Pár hónapja beleszerettem én ezt elmondtam neki és ő akkor azt mondta, hogy nem tudja milegyen. Azóta Kb 2hónap telt el és most megszeretném kérdezni, hogy járna e velem de ez sajnos nem olyan egyszerű mert nagyon szégyenlős vagyok. Szinte mindenki szerint össze kéne jönnöm vele . Van tipettek, hogy kérdezzem meg tőle?

2017. ápr. 1. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ahogy érzed. Szerintem ne másik miatt jöjj össze vele mert nem az ő dolguk. Ne mások iráyitsák életed ne hagyd . -beszélgess a lánnyal és alakul ahogy alakul. Ha meg nem sikerül akkor ne aggódj csomó lehetőséged van még az életedbe. Egy csomó barátnőd lesz szerintem. Ahogy Én is vagyok dettó . Csak a végleges barátnő még később lesz felnőtt korba . Ezt mindeki tudja hogy felnőtt korban van ez a házasság dolog és egyéb .
2017. ápr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igaz , köszi a választ :)
2017. ápr. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!