Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszel neki? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszel neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem már évek óta teszik. Régebben elkezdett fogdosni, de nem hagytam ezért megharagudott és lett egy barátnője is pár hónap múlva megint elkezdtünk beszélgetni viccből sokszor megemlítette, hogy szerelmes belém, de közben volt barátnője. Idén megint elkeztünk beszélgetni most már pár hónapja nincs barátnője. Egyik nap még beszéltünk rá másnap nem szólt hozzám meg nézett, de amikor hozzá akartam szólni elment az egyik órán megkérdezte tőle a legjobb barátnőm ,hogy miért viselkedik így velem erre azt válaszolta azért mert nekem jobb lesz ha nem foglalkozik velem. 15/L vagyok.

2017. ápr. 1. 08:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem azt akartam írni, hogy tetszel neki hanem, hogy tetszek neki kijavította a telefon
2017. ápr. 1. 08:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes történet. Nem tudom lehet.
2017. ápr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, igen azért köszönöm a választ!
2017. ápr. 1. 10:06
 4/6 brigofrigo válasza:
igazábol szerintem csináld azt ( én is voltam nagyjábol ebben a bőrben) ne foglalkozz vele és két esélyes, vagy elfelejted vagy annál jobban érdekelni fogod, vagy kérdezd meg hogy mért viselkedik veled így szemtöl szembe mondja meg a véleményét ha nem akkor meg jobbat érdemelsz mondjuk (nem bántásbol) de ráérsz szerintem kapcsolatokra hidd el ne siess
2017. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 CFB ***** válasza:

Valahogy szorítsd sarokba, és mindenképp beszélj vele, hogy miért kerül téged. A leírásod alapján egy suliba jártok. Valamikor tuti tudsz vele beszélni, még a haverjaitól is el tudod rabolni tisztázni a dolgokat.

Azt mondta, hogy jobb lesz neked, ha nem foglalkozol vele. Lehet szerelmes beléd. Vagy hülyeséget csinál/csinált. Fiúktól sajna mindkettő kitelik.

Vagy valld be neki, hogy szerelmes vagy belé. Kicsit rizikós, tudom, de ez is egy opció.

Sok sikert!

15/l

Majd privátban értesítenél légyszi, hogy hogy oldottad meg?

2017. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!