Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak válaszára vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válaszára vagyok kíváncsi, nem szeretném megbántani nőtársaimat. Az érdekel, miből lehet tudni, hogy egy ismerősöm (férfi) milyen érzelmeket táplál irántam?

Figyelt kérdés
Nem kell kinevetni, és nem okoskodásra vagyok kíváncsi. Férjnél vagyok, 3 gyerekem van. 10 éve új munkahelyen helyezkedtem el. Itt első nap megismerkedtem egyik kollégámmal, épp velem egyidős (akkor 38 évesek voltunk), nős, 1 gyermeke van. Rögtön megmozdult bennem valami. S mint kiderült, ő sem volt közömbös irányomba. Kis létszámú munkahelyen dolgozunk. Úgy adódott, hogy közös munkánk lett. Mi tagadás, egyre nőtt köztünk a vonzódás, bár nem mutattuk. Úgy hittem. De valószínűleg kifelé is sugároztuk. Soha nem randiztunk, soha testi kapcsolat nem volt köztünk, "csak" megbeszéltük, hogy jó egymás társaságában, és kár, hogy nem hamarabb találkoztunk. Egyszer csak valamelyik kedves kolléga/nő szólt a vezetésnek, komolyan elbeszélgettek velünk, hogy ez munkahely, és hogy gondoljuk. És én 3 gyerekes anya létemre, hogy lehetek ilyen könnyű vérű, stb. Én fegyelmit is kaptam, kitalált indokkal. Ezt követően súlyosan ügyeltünk rá, hogy még véletlenül se maradjunk egyszerre egy helyen. Kerültük egymást. Nem beszéltünk egymással, csak ha muszáj volt. Akkor meg olyan hülyén sült el mindig. Látszott rajta, hogy őt is zavarja ez a helyzet. De nem tudtunk mit tenni. 8 év telt el azóta. Lassan enyhült köztünk a helyzet, de mindig ügyeltünk, hogy nehogy okot adjunk újra a pletykára. Ez év elején azonban úgy hozta az élet, hogy muszáj kettőnknek együtt dolgozni. Bár nem vagyok biztos benne, hogy nem direkt rendezte így a vezetés, hogy lássák, van-e még valami a régi "liezonunkból". Szóval együtt dolgozunk, nap mint nap. Az én érzéseim irányába semmit sem változtak. Olyan vagyok, mint egy tini lány, zavarba jövök, ha mellettem van, kiráz a hideg, hülyeségeket beszélek. :) Az érdekelne férfi szemmel ő mit gondolhat? Elmúltak vajon az ő érzései? Én úgy érzem, ugyanúgy beszélget velem, mint régen, és úgy látom, ő is ugyanúgy jól érzi magát mellettem. És furcsa megjegyzései is vannak folyamatosan, amivel, mintha üzenné, hogy még ő is, mindig... Vagy lehet, hogy csak én képzelem be magamnak? Segítsetek!

#érzelem #férfiak válasza #ismerős férfi
2014. júl. 14. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és fogd meg a péniszét (elég a ruhán keresztül nem kell belenyúlni a gatyájába, vagy a sliccén keresztül kivenned) nah igen és aztán figyeld meg a reakcióját, abból minden kiderül. ilyen egyszerű.
2014. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1-es: Na ez azért már egy kicsit túl direkt :D de abban igazad van, hogy férfiakkal majdnem egészen így lehet. :D


Kérdező:

Hívd meg egy konyakra, (vagy inkább kettőre) aztán nézz a szemébe, és kérdezd meg tőle, hogy tetszel-e neki. Igen, kérdezd meg egyenesen. :D És ha pozitív a visszajelzés, akkor mindjárt azt is, hogy komolyabban is érdekelné-e veled valamiféle bizalmasabb barátság. :D

Na jó, ezt már a harmadik konyak után. :D

2014. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 gyermekes anyaként már tudnod kéne uralkodni a vágyaidon. Vagy akkor váljatok el mindketten és szabad az út. Mi nem ismerjük a pasit, kevés olyan férfi van mint én, tehát általában semelyikük sem arra gondol, azt cselekszik, amit én ilyen helyzetekben.
2014. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) Tudok uralkodni a "vágyaimon", egyfolytában ezt teszem évek óta. :) És itt semmi komoly testiségre, kapcsolatra nem gondoltam, csak, hogy jó érzéssel tölt el, ha a közelemben van. És hogy vajon ő is ezt érezheti-e még, mint régen. Csak ennyire vagyok kíváncsi, mert - épp a korom, és a családom miatt - kiröhögtetni nem akarnám magam. Ti nem voltatok még soha ilyen helyzetben? Hogy valami megmagyarázhatatlan okból jó valakinek a társasága? Csak úgy?
2014. júl. 14. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne felejts el minket 5 percenként megkérdezni erről! Amúgy meg mit érdekel ez ennyire ilyen időközönként. Egyszer vonzódott, ez nem elég, most éppen miért kell tudnod, hogy hogy áll vele. Kicsit abszurd.
2014. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sztem ha kettesben vagytok akkor gombold ki a ruhád lazára és esetleg simogasd meg valahol vagy sugd a fülébe hogy hiányzik neked egy jo szex

hidd el ki foogja találni a módját hogy lehet megoldani, amennyiben akarja

és tényleg simogasd meg akár nadrágon keresztűl a szerszámot

abbol tudni fogja hogy hiányzik neked a szex

felnőttek vagytok nem tinik tudjátok mi kell egymásnak huzzatok bele amig lehet

2014. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most akkor tkp. mire vagy kíváncsi. Szerintem az a helyzet h szerelmes vagy és fantáziálgatsz azon, h ha nem lenne így meg őgy meg ha, abban az estben ha esetleg ha, ha, ha .....és ezért rágódsz ezen folyton. Sztem az az igazság, h valójában annak örülnél legjobban, ha megkérdezné egyik nap, h nem-e lehetne köztetek vmi, de ugyanakkor mégsem lenne ez sem olyan ideális, mert már van egy másik kapcsolatod, életed.....hát ez így nem olyan egyszerű....
2014. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lassan egy év telt el... Ez alatt egyre szembetűnő volt, hogy ő sem felejtette el a régi, kis, sosemvolt liezonunkat. Kb. egy hónapja világossá tette, elmondta, mit érez... :) Azóta néhány csókot váltottunk (mert ez még mindig munkahely, és ezen kívül nem talizunk - lebukás veszélye miatt :) ). De itt bent is nagyon óvatosak vagyunk, muszáj... Én meg folyton azt hallgattam tőle, ne éljem magam bele semmibe, nehogy csalódjak, de keresnünk kellene valami ismerőst, hogy legyen hol találkoznunk. Na meguntam "az engem félt a csalódástól" dumát. Elmondtam neki, hogy nem csak ő nem akar válni (mert ezt közölte az elején), hanem én sem. De nem is akarok problémát neki. Ha azt mondja, ennyi volt,akkor ennyi. Ne aggódjon. Azóta semmi, tartja a 3 lépés távolságot. Mi történt szerintetek? Ennyitől rájött, hogy elég volt, mert mégsem kellek? :) Vagy az a baj, hogy nyíltan elmondtam, hogy mit akarok és mit nem? Jobb lett volna neki bizonytalanságban, hogy esetleges szakítás után balhézok? :) Nem értem... :) Azzal van tele a net, hogy a férfiakkal nem talányosan kell beszélgetni, hanem kerek-perec... Ő pont nem ilyen? Férfiak! Valami ötlet? :)
2015. ápr. 13. 10:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta?
2016. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!