Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az mit jelent ha a fiú más...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha a fiú más lány barátnőmről beszél nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel mondhatjuk elég régóta beszélgetek de még mindig csak barátok vagyunk és van egy közös barátunk egy lány és fel tettek egy közös képet az internetre és kíváncsi voltam mit mond ezért mondtam hogy összeillenétek erre elkezdte mondani hogy tényleg össze illenek és hogy lehet hogy lesz valami most ezt miért írta azért hogy engem féltékennyé tegyen ami sikerült is vagy igazat mondott? valaki kérem segítsen mert ez a fiú úgy érzem az első szerelmem és nagyon fontos számomra.

2017. ápr. 2. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahj nagyon nehéz ebből megmondani. Látni kéne, hogy viselkedik veled, de így első blikkre azt mondanám, a másik lány tetszik neki.


Hogy ír neked? Te szoktál inkább ráírni, vagy ő is rád? Gyorsan válaszol?

2017. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátjának tekint, akivel megbeszélheti az ilyen dolgokat is.
2017. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindig én írok neki és olyan valamikor gyorsan vissza ír valamikor csak fél óra múlva
2017. ápr. 5. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!