Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek a legjobb...

Mi a véleményetek a legjobb barátnőmről? .

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves, 8. osztályos, budapesti lány vagyok.A legjobb barátnőm szintén ennyi idős, egy osztályba járunk. Óvodás korunk óta legjobb barátnők vagyunk, voltak régen nagy összeveszéseink, de még kicsik voltunk. Most is vannak, de megtanultuk elhárítani a problémákat.

Az osztályban van egy fiú, Gábornak hívják, nagyon helyes és kedves. A barátnőmnek régen nagyon tetszett. A 2. osztálytól 7. osztályig folyamatosan ő tetszett neki. Átjártak egymáshoz játszani meg beszélgetni. De a fiú állítólag csak a barátja akart maradni, így hát nem is jártak. Azután valami oknál fogva a barátnőmnek elkezdett tetszeni egy idősebb fiú, vele sem jött össze a dolog. Apukám áthívta a kollégáját, és a családját ebédre, a kollégájának van egy fia, ezzel a fiúval kimentünk sétálni, barátnőmet is kihívtuk. Együtt jártuk a várost. Amikor hazamentek, este beszéltem a barátnőmmel telefonon, amikor arról áradozott, hogy szerinte milyen helyes egy fiú. Aztán róla volt szó megint egy hétig. Közben egyre jobban megkedveltem Gábort, jó humora van, kedves, ezért valahogy beleestem... Nagyon kedvesen viselkedik velem, viccelődik. A barátnőmnek megint megtetszett valaki egy hónap után, róla beszél nekem folyamatosan. De Gáborral is úgy viselkedik mintha még mindig szeretné. Néha ő és Gábor úgy néznek ki együtt, mint egy gerlepár. Persze én, mivel beleestem a fiúba, rögtön féltékeny leszek... Ez ellen is tennem kéne valamit, de majd megoldom.

Barátnőmről mit gondoltok?



2014. nov. 11. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ööööö, izé....

Segíts, légy szíves, mit kéne gondolnunk?

2014. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Es veled is ugy viselkedik a fiu mintha tetszenel neki?
2014. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Azért eldönthetné már a k**va kib#szott éeltbe, hogy mit akar... Van egyáltalán olyan akit meglát és nem lesz belé szerelmes?
2014. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
életbe*
2014. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Néha úgy viselkedik, mintha tetszenék neki, máskor levegőnek néz. Nem tudom mit gondoljak. :( mostanában furán viselkedik.
2014. nov. 19. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!