Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz ember vagyok ha csak...

Rossz ember vagyok ha csak emiatt ennyire megváltozott a véleményem a legjobb barátnőmről?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy fiú akivel csak köszönõ viszonyban volt és egyszer csak elkezdett vele sms-n keresztül beszélgetni . De úgy hogy órákon keresztül.Nagyon kedvez volt vele, tök egyértelmû volt hogy össze akart vele jönni. És 2 nap múlva összejöttek.

Nyáron volt. Aztán úgy kb 2 hónapja tarthatott, de a srác 2-3 hete az apjánál volt (elvált szülõk miatt) és a lány meg elment egy hétre nyaralni egy barátnõjével valami faluba. Ahol a bárban talált egy srácot (természetesen volt barátnõje) aki elkezdett vele beszélgetni és a csaj belezúgott meg elmondták egymásnak hogy 'szeretlek'. Na ekkor már a csajszi gondolkodott hogy 'lehet hogy szakítanom kellene a barátommmal' de mégse tette meg. Egy hétig volt a faluban, addig randevúzott ezzel a sráccal aztán hazajött de vele is tartotta a kapcsolatot. Ekkor már egy ideje nem id válaszolt a barátjábak az üzeneteire és 1-2 nappal azután hogy hazaért szakított vele, és öszrjött a másikkal (távkapcsolatba). Állítólag õ is dobta a barátnõjét érte...

Mondta nekem aztán hogy nagyon rosszul érzi magát az elõzõ miatt de "olyan rég nem volt kapcsolatom, megörültem, és elkapott a hév, na!".


És ezek után egyszerûrn nem tudok a lány szemébe ugyanúgy nézni mert szörnyen undorítónak tartom ahogy megcsalta/lecserélte/kihasználta a barátját akit soha nem is szeretett... Fõleg hogy látható volt hogy a srác mennyire odavan érte :/

Miközben a másikat nem is ismeri :/

Egyszerūen taszít a lány, mert én soha nem tennék ilyet... eleve nem jönnék össze olyannal akit nem ismerek eléggé és akivel összejövök szeretem, nem csalom meg illetve cserélem le... nem játszadozom más emberek érzéseivel, és nem is tudom nagyott csalódtam a csajban.

És tök rosszul érzem magam amiatt hogy egy ilyen dolog miatt nem tudok már benne megbízni, holott ez abszolút az õ magánélete és ehez nekem semmi közöm :(

Am meg mindketten 14/L vagyunk.



2016. okt. 5. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy olyan problema ami a tied. Mas eleten problemazni kulonben nem valami erdekes dolog
2016. okt. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ertol jobban kiismerted.

Erdemes most megszakitani a kapcsolatot mert 2 ev mulva ehhez keoest sokkal elfajzottabb lesz.

2016. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
14 évesen már fűvel fával? szerintem a fél sulin át fog menni. én se barátkoznék egy ribivel.
2016. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!