Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöhet két 13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet két 13 éves ha mindketten szeretik egymást?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék vele járni de nemtudom hogy hozzam fel.

2016. márc. 8. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem mert túl fiatalok ehez.
2016. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De szerintem ez nem kor függő.
2016. márc. 8. 20:36
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ha szeret, akkor kölcsönösen összejön, ha nem, akkor meg felesleges álmodozni róla. remélem sikerrel jársz
2016. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
De korfüggő!!!! És most nyomás tanulni!
2016. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

összejöhettek, nekem is voltak osztályban ilyen korban akik jártak, volt akik 1 hétig, volt akik 1,5 évig is

hát, beszélj vele h mi lenne ha több lenne, komolyabb valami

2016. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A Szerelem NEM korfüggő! Viszont, ebben a korban még éretlenebbek, és tapasztalatok vagytok, és nagyobb esélyel lehet rizikós a dolog:) remélem segítettem:)
2016. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. márc. 8. 20:48
 8/21 anonim ***** válasza:

Utolsó: attól hogy neked épp nem jön össze valami azt nem kell másra kivetíteni, ide építő jellegű kritika kéne, nem a saját problémád!

Én is sokat szenvedtem! de még is azt írtam hogy próbálkozzanak!!

2016. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
0%
Ráfogtok b@$Zni, de alapossan! Az élet minden kis kib@$Zott akadályt elétek hajit, velem is ezt tette a ro.hadék. Lehet reménykedni, nem veszem el az örömötöket(majd az élet megteszi helyettem) lehet biztatni, de aki a végén nevet, az nyer!(és ez még rddig senkinek se sikerült!)
2016. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
utolsó: én a 6. és a 9. válaszoló vagyok! még csak 16 leszek, de már 9. hónapja együtt vagyok a barátnőmmel, egy osztályba járunk egész nap együtt vagyunk, és konkrétan, még b bevásárolni is együtt megyünk el, mint egy rendes pár! én elötte számtalanszor rá... (a te szavaiddal élve), de íme, itt a példa, hogy fiatalon is lehet valaki hosszú távon boldog a párjával!!! :)
2016. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!