Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérjem meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg, hogy járjon velem?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy lány és megszeretném kérni rá, hogy járjon velem, de nagyon félős/szégyenlős vagyok.

Láttam barátaimnál hip-hop megy, de nekem nem menne így.

Mivel tudnám lenyűgözni.



2017. ápr. 5. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján alig beszéltél vele.

Sehogy, egy kapcsolat alapvetően is sok energiát, törődést igényel,még tökéletesen nem ismered ilyenen ne járjon az eszed, csak keress közös helyzeteket vele, hogy érezd, hogy mint 2 ember megvan-e a közös hang.

14/l

2017. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Hívd el randizni, kísérd haza, beszélgessetek, bókolj neki. Ha szívesen fogadja, és alakulni látszik a dolog, egy idő (kézfogás, csók stb.) után, egyértelművé válik :)
2017. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit más nyűgöz le.

Most írhatnánk, hogy kedvesség de millió kedves ember van mégis nagy része közömbös.

És a barátom, is a szarkazmusával nyűgözött le, ami a legtöbb emberen taszító, de rajta pont, hogy vonzott mint a mágnes.Persze ehhez sok "összetevő" kell.

Légy önmagad, egy álarcot úgy se tudsz sokáig magadon tartani, vagy meglesz a szimpátia vagy nem.

2017. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Deniel9 ***** válasza:
Lehet kicsit nyers leszek , de ez a "kérlek járj velem" eléggé kreténes dolognak mondanám. Menj oda a lányhoz ismerd ki , beszélgessetek..találkozzatok esetleg többször [vidd el fagyizni ha jó idő van , vagy sétálni] ha meg lesz köztetek az empátia úgy is ki fog alakulni köztetek valamilyen kapcsolat. Egy srác legyen tökös és merész merj odamenni és "irányítani" / kezdeményezni. Magától nem fog a sült galamb a szádba szállni. 17/F
2017. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez így nem megy, ilyenre nem kérünk egy lányt.

De attól még elhívhatod valahova, ahol együtt lehettek.

Aztán majd kiderül, hogyan illetek össze.

2017. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt.
2017. máj. 13. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2019. szept. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!